Jak se připravit na bazar

Jak se připravit na burzu

1. označení prodávaných věcí– každý kus, který chcete prodat, označte viditelně štítkem, na kterém bude uvedeno Vaše jméno (nebo zkratka, heslo, cokoliv, co bude unikátní a bude Vás identifikovat), pořadové číslo zboží dle přiloženého seznamu a také cena, za kterou chcete věc prodat. Ze zkušenosti se nám nejlépe osvědčilo používat na označování lepící štítky, které ještě přišpendlíte obyčejnými špendlíky.

př.č.1 

2. seznam všech věcí– na seznamu uveďte v záhlaví vaše jméno a příjmení, používanou zkratku/heslo a také telefonní číslo. Dále v seznamu uvádějte pořadová čísla věcí, jejich stručné názvy (mikina/ kalhoty/ šaty) a cenu, za kterou věc prodáváte.

př.č.2 seznam.png

Seznamy jsou při přebírání věcí kontrolovány – kontroluje se, zda je shodný obsah štítku a seznamu a zda jsou v seznamu pouze věci, které byly na burzu dodány. Tuto kontrolu můžete odmítnout, ale pořadatel pak nenese odpovědnost za případnou ztrátu věcí apod. Zboží bude zákazníkovi prodáno za cenu uváděnou na štítku.

Vzhledem k velkému zájmu o prodej na burze a omezeným prostorům k prodeji, je počet věcí ve velikosti 56-80 včetně, které je možno na burzu dodat, omezen na 30 ks. V ostatních velikostech je počet neomezený. Děkujeme za pochopení.

 

Hledat

Sponzoři

Finanční a materiální podporu pro naše aktivity jsme získali od těchto subjektů:

obec Moravany

Nadace O2

Jihomoravský kraj

pan Petr Veleba - HV Elektro, s.r.o.

pan Petr Havránek

paní Kožuská - Tydlidům Nebovidy

pan David Novohradský

pan Horký

pan Viktor Blažek

drobní dárci na našich akcích pro veřejnost

paní Flídrová

paní Dytrtová

paní Bradáčková

paní Menšíková

paní Staňková

pan Havránek