Najděte si svého marťana

„Najděte si svého marťana“

Workshop zaměřený na sebepoznání a seberozvoj ...

 

... na uvědomění a pojmenování vašich silných a slabých stránek a scénářů, které používáte ve svém životě. Naučíte se, jak v sobě samém nalézt svého "marťana" a jak lépe porozumět dětem. V průběhu workshopu se střídají teoretické vstupy s diskusemi a cvičeními metod sebepoznání a sebevýchovy. Workshop je založen na prožitkové pedagogice.

Přehled témat:

- Jak funguje lidský mozek a proč?

- Základní životní otázky a životní hodnoty.

- Životní scénáře, jejich význam a vliv na vzorce chování (např. jak fatální vliv může mít chování nás dospělých na život našich dětí)

Workshop pro všechny, kteří mají zájem o seberozvoj – veřejnost i pedagogy. Číslo akreditace: MSMT - 1569/2013-201-121

"Pojďte se ponořit do světa dětské psychiky. Každý z nás v sobě nosí malé dítě, svého "marťana", který o nás ví všechno. Cesta ke spokojenému životu je právě umění naslouchat onomu vnitřnímu hlasu, na který mnoho z nás už dávno zapomnělo."

Workshop vede:

PhDr. Mgr. Marek Herman, autor stejnojmenné knihy "Najděte si svého marťana", který vystudoval MU v Brně, přednáší na Universitě Palackého v Olomouci a má za sebou mnoho úspěšných projektů se zaměřením na sebepoznání a výchovu malých dětí. Je rovněž autorem knihy "Komunikace mezi lidmi – možná, že málo pečujeme o své vztahy"

Kdy a kde:

8.3.2013 od 8.30 do 18.00 (10 hodin oficiální program - dále dle zájmu), Střední 10, Moravany u Brna (bývalý obecní úřad), nyní Vrabčák Moravany.

Uzávěrka přihlášek a plateb 28.2.2014. Workshop je pouze pro 20 účastníků.

 

Cena: 1.300 Kč

Pořadatelé:

Mgr. Naďěžda Kocourková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel.: +420 721 859 077 www.scholaservis.cz

Bc. Helena Kadlečíková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel.: +420 608 706 433 www.vrabcak-moravany.eu

Markéta Weinigerová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: +420 608 455 454 www.nunynek.cz

Hledat

Sponzoři

Finanční a materiální podporu pro naše aktivity jsme získali od těchto subjektů:

obec Moravany

Nadace O2

Jihomoravský kraj

pan Petr Veleba - HV Elektro, s.r.o.

pan Petr Havránek

paní Kožuská - Tydlidům Nebovidy

pan David Novohradský

pan Horký

pan Viktor Blažek

drobní dárci na našich akcích pro veřejnost

paní Flídrová

paní Dytrtová

paní Bradáčková

paní Menšíková

paní Staňková

pan Havránek