Konečně JARO!!!

Tak a je to tu, začalo nám jaro! Na velmi stinných místech se ještě zuby nehty drží poslední hromádky sněhu, ale sluníčko už svými paprsky hřeje natolik, že včera už bylo vidět na hřišti pár otužilejších dětí v kraťáskách. Zima byla letos hodně tuhá a tak není divu, že si děti i jejich rodičové či prarodičové vychutnávají první dlouhé pobyty na čerstvém vzduchu, hraní na písku a houpání na houpačkách.

U nás vrabčáků tomu není jinak a tak letos, tak jako v předchozích letech, zavádíme tradici, že v případě pěkného počasí jdeme s dětmi společně na hřiště. Vzhledem k ještě nedokončené prolézačce na hřišti "za hospodou", chodíme stále ještě raději na hřiště "k potoku". Nicméně předpokládám, že i po dokončení hřiště nás najdete spíše na hřišti "u potoka", ale kdo ví...

Informaci o tom, kde zrovna s dětmi jsme, naleznete buď aktuálně na dveřích Klubu důchodců potažmo tělocvičny nebo si o ni můžete napsat na tel. 608 706 433 - Helena Kadlečíková. Zájemci o aktuální dění Vrabčáka mohou být informováni buď formou sms nebo emailem, stačí napsat své kontaktní údaje na výše uvedený telefon nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S přáním mnoha krásných dní Helena K.

 

Hledat

Sponzoři

Finanční a materiální podporu pro naše aktivity jsme získali od těchto subjektů:

obec Moravany

Nadace O2

Jihomoravský kraj

pan Petr Veleba - HV Elektro, s.r.o.

pan Petr Havránek

paní Kožuská - Tydlidům Nebovidy

pan David Novohradský

pan Horký

pan Viktor Blažek

drobní dárci na našich akcích pro veřejnost

paní Flídrová

paní Dytrtová

paní Bradáčková

paní Menšíková

paní Staňková

pan Havránek